Doba nelehká pro všechny z nás. Spousta z nás si láme hlavu s tím, jak v příštích měsících zaplatí nájem, když teď nemůžeme lidem pěstit vousy nebo je pustit do hospody. Nu, a pak tu jsou třeba tací, kteří na řešení těchto existenčních problémů nemají ani čas, protože za nás každý den nastavují krk v té obligátní první linii. Jejich jedinou starostí je totiž neumřít moc brzo. Dřív, než je jakože nezbytně nutný. No a my chceme Vám všem nějak ulevit. Až na Mynáře.

Pro ty z Vás, kteří v současné šlamastice radši nějakou kačku ušetří, jsme připravili slevu 30%. Ti ostatní oněch 30% z každého nákupu věnují na doboru věc. Implicitně posíláme peníze Českému červenému kříži, ale ve zprávě u Objednávky si můžete vybrat jakoukoli jinou organizaci či sbírku. Hlavně nám ji pořádně identifikujte.

Postup je jednoduchý. Pokud slevu uvítáte, použijte kód COVID19 pro odečtení 30% z Vašeho nákupu. V opačném případě pouze uveďte organizaci, na jejíž konto byste rádi přispěli 30% z Vaší objednávky, pokud Vám Český červený kříž nevoní, a o zbytek se už postaráme my.

 

Eco friendly

Sice neumíme zero waste, ale omezili jsme plasty, jak jen to jde. Například z procesu balení jsme je odstranili úplně. Recyklovaného papíru si u nás naopak užijete dostatek.

Doručení do 24h v rámci Prahy

V Praze jsme povětšinou schopni doručit zboží do 24h, v případě brzké objednávky ještě týž pracovní den. Přátelská nabídka bez garance.

Možnost doručení Českou poštou u nás ale nehledejte. Podle ní nejste doma.

Doprava zdarma nad 1000,-

Pro ponožkové nenechavce nabízíme dopravu zdarma při nákupu nad 1000,-.

Platí však pouze v rámci České republiky. Do Alžíru nějakou kačku chtít budeme. Dolary. Hodně dolarů.

Hipster friendly

Naše produkty byly testovány na obávaných Letenských hipsterech. Všichni přežili.